0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Доступний кредит від компанії «КЛТ КРЕДИТ»

     Що по-вашому означає сучасне розуміння природи грошей, теорія грошей, мета грошей? У мене нема відповіді на дане питання, для мене гроші просто гроші й без них нікуди. Я упустив тільки одне, ціль грошей зробити всіх щасливими! Недавно приїхав з Іспанії, де на спільній конференції по мікро фінансовій тематиці почув від наших іспанських колег відмінний вираз - moneyveo (манивео)! Перекладається досить просто (Money – Гроші, Veo – Розуміння, звучить дослівно «Розуміючи гроші»).

     Що воно означає саме для нас і як можна застосувати його в наших реаліях? А чи розуміє толк у грошах сервіс онлайн кредитування «КЛТ КРЕДИТ», давайте розбиратися разом.

    Однією з найпоширеніших форм кредитування в наш час є надання мікропозик. Десятки компаній спеціалізуються на цьому виду діяльності, надаючи гроші в короткострокове користування своїм клієнтам. Одним із самих популярних і масштабних проектів є компанія КЛТ КРЕДИТ, яка працює в цьому сегменті з 2015 року.

     З великою часткою впевненості можна сказати що компанія «КЛТ КРЕДИТ» це глобал кредит, займає лідируючі позиції на фінансовому, глобальному кредитному ринку України! Охоплює весь сектор мікрокредитування в країні!

Популярність онлайн мікропозик

     Секрет популярності невеликих кредитів дуже простий, адже для його оформлення потрібно зовсім небагато часу і пари документів – паспорт громадянина України і код. У цілому, онлайн кредитування практично не відрізняється від кредиту, який можна одержати в банку, за винятком терміновості. Головне питання для клієнта – вибрати підходящу організацію. Сервіс KLT CREDIT входить до числа учасників онлайн-кредитування і заслуговує на пильну увагу.

Онлайн кредити від КЛТ КРЕДИТ

     Компанія пропонує досить вигідні умови клієнтам, а також має бездоганну репутацію. 

Максимальний ліміт

     При першому обігу заявники можуть одержати кредит у сумі до 2500 гривень. Після декількох своєчасних погашень заборгованості, сума кредиту збільшується до 10 000 гривень, а найближчим часом до 10000 гривень. Тривалість кредитування варіюється від семи до 65 днів. Мінімальна сума кредиту – 500 гривень.

Особливості системи

     Сервіс КЛТ КРЕДИТ повністю автоматизований. Тобто, кошти виділяються клієнту в автоматичному режимі після ухвалення рішення на його користь. У середньому весь процес обробки даних і вступу грошей на карту займає 7 хвилин. У теж час, КЛТ КРЕДИТ пропонує клієнтам подавати повторні заявки навіть у тому випадку, якщо у видачі кредиту було відмовлено.

Як контролювати кошти?

     Для здійснення контролю над власними фінансами, необхідно здійснити через КЛТ КРЕДИТ вхід в особистий кабінет. У кабінеті користувача представлена сума кредиту, а також відсотки за його використання.

     Зверніть увагу, що при достроковому погашенні кредиту, КЛТ КРЕДИТ не стягує відсотки за використання коштів. Сервіс доступний 24 години на добу без вихідних. Основний акцент компанії поставлений на те, щоб забезпечити своїх клієнтів грошима в той час, коли вони їм украй необхідні. Можливо, саме завдяки переліченим перевагам на сучасному ринку мікрофінансових послуг компанія КЛТ КРЕДИТ є лідером.