0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Експрес кредит з грошима проблем немає

     Необхідний експрес кредит онлайн? Наш сервіс готовий надати вам гроші прямо зараз без оформлення документів і поручителів. За допомогою KLT CREDIT гроші можна одержати в будь-якому населеному пункті України. Кошти виділяються на будь-які цілі, починаючи від ремонту і закінчуючи відпочинком. Фактично мова йде про нецільовий кредит, який можна одержати тут і зараз! Завдяки нашому сервісу можна планувати різні покупки навіть у тому випадку, якщо до зарплати залишилося 2-3 тижня.

     Безстановий експрес кредит готівкою онлайн видається на невелику суму – від 500 гривень, а його затребуваність обумовлена цілим рядом гідності, а саме: 

  • адекватна ставка;
  • оперативність видачі;
  • відсутність пакета документів за винятком паспорта та коду;
  • відсутність схованих комісій.

     Такий підхід до роботи дозволяє нашій компанії обслуговувати тисячі вдячних клієнтів. 

     Кожен мешканець України, якому здійснилося 18 років, може оформити експрес кредит, і миттєво отримати гроші на пластикову карту. Для одержання грошей потрібно зареєструватися на сайті «КЛТ КРЕДИТ» і відправити заявку. Співробітники компанії в найкоротший термін розглянуть ваші дані і проінформують про ухвалене рішення. Після того, як експрес позика онлайн заявка буде розглянута, ви одержите гроші протягом декількох хвилин. 

     Визначитися з розміром коштів, а також строками вам допоможе онлайн-калькулятор. Калькулятор дозволяє прорахувати загальну суму, а також відсотки, нараховані за користування кредитом. Необхідно відзначити, що експрес кредит онлайн заявка, швидше за все, буде схвалено, оскільки ми лояльно ставимося до своїх клієнтів і довіряємо їм свої гроші. Саме із цієї причини ми не цікавимося цільовим використанням засобів і платоспроможністю позичальника.

Кому може бути корисний експрес кредит?

     Сервіс KLT CREDIT, що дозволяє оформити експрес кредит онлайн, буде актуальним для людей, які потребують термінової фінансової допомоги. Строк кредитування не перевищує одного місяця й сума коштів відносно невисока. Тому сервіс можна розглядати в якості альтернативи ломбарду. Ключовою відмінністю експрес кредиту в нашій фінансовій установі від ломбарду являється те, що нам не потрібна застава. Ми віримо своїм клієнтам на слово і сподіваємося на те, що вони будуть вчасно погашати заборгованість.

     Звертайтеся, заявка на експрес кредит обробляється дуже швидко!