0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Гроші до зарплати в україні від КЛТ КРЕДИТ

     Сьогодні у фінансовій допомозі бідують багато з людей, причому незалежно від свого соціального статусу. Враховуючи той факт, що банківське кредитування не завжди є кращим виходом із ситуації, ми пропонуємо взяти гроші до зарплати в нас.

     Місія нашої компанії – дати гроші своїм клієнтам у мінімальний термін. Завдяки нам кредит до зарплати оформляється протягом 7-15 хвилин, максимум до на півгодини, а сума фінансування може досягати 7000 гривень, і це ще не межа. Ми намагаємося допомагати своїм клієнтам найпростішим способом. 

Принцип роботи нашого сервісу зводиться до 4 основних критеріїв:

  1. оперативність. При зверненні вам не прийде чекати, оскільки надання мікропозики займає не більш на півгодини;
  2. зручність. Одержати мікрокредити до зарплати можна не піднімаючись із власного дивана;
  3. мінімальний пакет документів, відсутність поручителів і застави;
  4. вигідний відсоток. Тільки в нас клієнтів чекають мінімальні ставки. Для того, щоб переконатися в цьому слід скористатися онлайн-калькулятором.

     Заявка оформляється на сайті через зручну форму. При виникненні питань ви завжди можете одержати кваліфіковану відповідь по номеру телефону 044-365-73-73, 063-144-7373, 066-144-7373, 096-144-7373 або по електронній пошті info@kltcredit.com.ua. 

     «КЛТ КРЕДИТ» уміє працювати з потенційним позичальником. Клієнтів чекає лояльне ставлення. Тому, якщо вам потрібний кредит до зарплати онлайн, а кредитна історія змушує бажати кращого, можете сміло подавати заявку. Сервіс розгляне її і наддасть оперативну відповідь.

Гарантії KLT CREDIT і безпека даних

     Із самого початку співробітництва, коли ви оформляєте позику до зарплати онлайн, ми працюємо з вами чесно. Інформація, яка представлена на калькуляторі не містить ніяких схованих платежів. Ми беремо з клієнтом тільки те, що регламентоване договором. Якщо ви вчасно виконуєте свої зобов'язання, то позика до зарплати не просто зручна, але і вигідна.

     Ви можете оплатити заборгованість у будь-який час. Комісія за дострокове погашення заборгованості не стягується.

     «КЛТ КРЕДИТ» орієнтований на довгострокове й взаємовигідне співробітництво. Уся персональна інформація, яку ви надаєте нам у рамках оформлення онлайн-кредиту, зберігатися на захищених серверах. Тому без вашої згоди вона ніколи не потрапить до третіх осіб.

     Ми чекаємо вас у будь-який час доби.