0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Гроші до зарплати на банківську карту за допомогою інтернету

     Багатьом з нас знайома ситуація, коли терміново потрібні гроші. На жаль, фінансові можливості більшості людей обмежені, але як можна відмовити собі в покупці певного товару, який представлений зі знижкою в 80%? Також терміново потрібно оплатити заборгованість за кредитом? Вирішити проблему дозволяють гроші до зарплати на карту, які завдяки інтернет-технологіям можна отримати, не виходячи із квартири.

Гроші в інтернеті: просто та зручно

     Тисячі українців уже встигнули оцінити ті переваги, які дозволяє одержати мікропозика до зарплати на карту банку. Це кращий спосіб заощадити власний час, адже оформити заявку можна в будь-якому місці, де є інтернет. А враховуючи той факт, що інтернет є практично скрізь, то за допомогою мобільного пристрою оформити позику до зарплати можна в будь-якому населеному пункті України.

Гроші в режимі онлайн – це швидко

     Але одержання коштів через мережу забезпечує не тільки зручність, але й оперативність. З моменту заявки пройде не більш на півгодини, як гроші в позики до зарплати опиняться на вашій карті. Якщо ви цінуєте щохвилини, то такий варіант вирішення фінансової проблеми, буде ідеальним. Для того, щоб отримати гроші в борг до зарплати на карту вам знадобиться будь-який девайс, паспорт, код і надійний партнер в особі компанії KLT CREDIT.

«КЛТ КРЕДИТ»: ми вирішимо ваші фінансові проблеми моментально

     Зверніть увагу на послугу гроші до зарплати на карту онлайн, яку ми надаємо цілодобово. Заповнивши заявку, ви можете розраховувати на результат уже через кілька хвилин. Так, у випадку ухвалення позитивного рішення - гроші в борг до зарплати надійдуть на ваш рахунок через 10 хвилин. Особливості роботи нашого сервісу:

  1. тривалість кредитування – 65 днів;
  2. сума позики – 500 – 10000 гривень;
  3. програма лояльності для клієнтів;
  4. відсутність схованих платежів.

     Наш сервіс видає позики до зарплати на карту онлайн без застави, поручителів і довідки про доходи. У той же час, позичальник повинен бути повнолітнім.

    Безумовно, взяти гроші в борг до зарплати можна в різних організаціях. Ми не єдина компанія на Україні, яка працює в цьому напрямку. Наприклад, ви можете одержати гроші в банку, але для цього буде потрібно витратити чимало часу. Крім того, банки в останні роки значно завищують вимоги до клієнтів і дуже часто відмовляють.

Безпека онлайн позики

     Ми видаємо позики на вигідних умовах, і ви можете переконатися в цьому особисто, використовуючи калькулятор. Зверніть увагу, що позика до зарплати на карту видається в рамках повної конфіденційності. Ви можете бути впевнені в безпеці передачі даних, яка здійснюється за допомогою технології Secure Socket Layer.

     Послуги сервісу KLT CREDIT не обмежуються перерахованими вище перевагами. Внести кошти через наш сервіс також зручно, як і позичити гроші. Для цього представлені всі сучасні можливості інтернету.

Співробітничайте із професіоналами і у вас завжди будуть гроші!