0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Отримати гроші від кращого МФО в Україні!

     Вам знадобилися гроші, і отримати їхнім потрібно в найкоротший термін? Звертайтеся до нас, і ви отримаєте доступний кредит, який оформляється в дистанційному режимі без відвідування офісу.

Що являє собою KLT CREDIT і як він функціонує?

     «КЛТ КРЕДИТ» (KLT CREDITon) – це онлайн сервіс, який працює в рамках фінансової організації, забезпечуючи клієнтів миттєвими кредитами. Компанія обслуговує всю територію України, незалежно від розміру населеного пункту.

     Сервіс дозволяє одержати гроші онлайн 12 години на добу, незабаром 24 години на добу. Заявки ухвалюються цілодобово, незалежно від свят. У робочий час онлайн консультації надає менеджер. Мікрокредити надходять на карти Mastercard і Visa, емітовані українськими банками. Строк транзакції становить до 15 хвилин.

Актуальність використання сервісу KLT CREDIT для одержання онлайн кредиту

     Клієнтам, які планують купувати квартири, транспорт або вкладати гроші в бізнес, наш сервіс не буде цікавий. Ми працюємо винятково в рамках мікрокредитування в інтернеті. Ви зможете одержати в нас гроші онлайн без застави й об'ємного пакета документів на строк, який не перевищує 30 днів. Послуги з мікрокредитування надаються тільки повнолітнім громадянам.

Навіщо звертатися в компанію KLT CREDIT?

     Причин, які можуть викликати необхідність термінового кредиту, безліч. У більшості випадків людям необхідно придбати певний товар, який продається по знижці. Нерідко онлайн позика необхідна для того, щоб «дотягти» до зарплати або терміново придбати ліки. Не менш розповсюдженою є ситуація, коли потрібно терміново внести платіж по кредиту і навіть оплатити комунальні послуги. У кожному разі, є безліч незапланованих ситуацій, які потребують термінової фінансової допомоги. Саме в якості швидкої фінансової допомоги функціонує «KLT CREDITon», забезпечуючи клієнтів онлайн кредитами.

Чому саме KLT CREDIT?

     На ринку фінансових послуг України представлене чимало мікрофінансових організацій, які надають свої послуги. Разом з тим, наш сервіс має характерні риси і переваги:

  1. ви можете одержати гроші з будь-якого мобільного устрою незалежно від місця перебування;
  2. ми працюємо із клієнтами від 18 років;
  3. ми надаємо послуги оперативно (чверть години і гроші у вас);
  4. нам не потрібні довідки і застава (тільки дані паспорта і ІПН);
  5. клієнти, які скористалися нашим сервісом, надалі можуть розраховувати на додаткові пропозиції.

     «КЛТ КРЕДИТ» гарантує конфіденційність даних.