0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Кредити в Броварах – ваша швидка фінансова допомога

     Ситуація, коли необхідно терміново позичити гроші, трапляється з кожним, навіть якщо у вас стабільне фінансове становище. Причин може бути мільйон: на ноутбук для роботи, тому що старий зламався, терміново знадобився кредит у Броварах для ремонту авто, на весілля й для інших потреб.

     Що робити? Ви можете судорожно обдзвонювати знайомих і друзів, хоча всі знають, що грошові стосунки псують дружбу. Можете оббивати пороги банків, де від вас будуть вимагати гору різних довідок і документів, але навіть якщо вирішення буде позитивним, однаково прийдеться очікувати гроші як мінімум пару днів. А можете зробити простіше – звернутися в KLT CREDIT по програмі експрес-кредитування онлайн і вже через 10 хвилин отримати швидкий кредит у Бровари на картку будь-якого банку й забути про цю проблему.

Що потрібно для одержання кредиту без довідки про доходи

     Отримати гроші в KLT CREDIT для термінових потреб, наприклад, на відпочинок або на ремонт, дуже просто. Все, що вам потрібно для оформлення кредиту – комп'ютер або смартфон з виходом в Інтернет і банківська карта, на яку буде перерахований кредит готівкою в Броварах. Більше нічого не потрібно: без довідки про доходи й з місця роботи, дані поручителя й документів на власність – усе це зайве.

Кредити в Броварах – ваша швидка фінансова допомога

Як оформити заявку на кредит?

     Процедура оформлення заявки на одержання кредиту в Броварах максимально спрощена для зручності позичальників. Відбувається вона в такий спосіб:

 •        Ви переходите на сайт KLT CREDIT і за допомогою зручного кредитного калькулятора підраховуєте для себе оптимальну суму позики й термін, на який плануєте його брати;
 •        У формі заявки потрібно заповнити всі необхідні поля;
 •        Протягом 10 хвилин з вами зв'язується співробітник, який повідомить о рішенні KLT CREDIT;
 •        У своєму особистому кабінеті ви отримуєте договір – його потрібно підписати за допомогою телефона.
 •        Виходьте з дому і у найближчому банкоматі знімаєте суму, що зайшла на вашу карту.

     Як бачите, кредити в Броварах від KLT CREDIT не тільки вигідно, але дуже просто та швидко – уже через кілька хвилин ви зможете розпорядитися необхідною сумою.

Достоїнства онлайн-кредиту з KLT CREDIT

     Завдяки гнучкій системі підходу до кожного клієнта, ви можете бути впевненими в тому, що зможете отримати свій кредит:

 •        Пропонуємо мікропозики для студентів, пенсіонерів і інвалідів III групи;
 •        Офіційне працевлаштування не має значення - головне, щоб ви мали роботу. Якщо ви офіційно безробітний, але працюєте на приватного підприємця, маєте підробіток, то можете бути впевнені в тому, що зможете одержати гроші в борг в KLT CREDIT;
 •        Термін розгляду заявки набагато швидше, чим в усіх інших мікрофінансових організацій і банків;
 •        Максимальна сума кредитування становить 10000 грн;
 •         Відсутня комісія за оформлення та за дострокове погашення;
 •        Сервіс KLT CREDIT працює в режимі 24/7;
 •        Для постійних клієнтів можливі цікаві знижки.

Як заощадити на кредиті

     Якщо вам необхідно взяти гроші в борг, і то вирахувана на кредитному калькуляторі сума не є остаточною. Є кілька способів, завдяки яким можна знизити суму виплат:

 1.  Чим раніше ви погасите кредит, тем менша сума по відсотках буде нарахована. При цьому комісія за дострокове погашення відсутння;
 2. Якщо ви регулярно користуєтеся нашими послугами, то на другий кредит можете отримати знижку 25% на, а для нових клієнтів пропонується знижка 50%.