0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Кредити в Чернівцях? Миттєва допомога від «КЛТ КРЕДИТ»

     Оформляйте швидкий кредит у Чернівцях на карту за 15 хвилин! Компанія «КЛТ КРЕДИТ» співпрацює з клієнтами виключно в режимі онлайн, а легітимність угоди підтверджується офіційним договором. Від клієнта вимагається лише доступ в Інтернет і мінімальний набір особистих даних (паспорта й ідентифікаційного коду).

Буковинська перлина

     Чернівці — історичний центр Буковини, який по своїй величі часто прирівнюється до Львова і також вважається культурним центром Західної України. Крім української та російської мови, місцеве населення активно спілкується румунською (населений пункт — близький сусід румунського кордону). Городяни трудяться в різних галузях промисловості, заробляють на життя в основному торгівлею та роботою на будівництві.

     У Чернівцях неймовірно красиве природне середовище, оскільки населений пункт розташовується в Прикарпатській зоні. Щорічно сюди приїжджає величезна кількість туристів. Головний предмет паломництва — різностильова архітектура міста. Не меншою популярністю користується й найбільший у всій Східній Європі оптовий ринок «Калинівський».

     Місцеві жителі вирізняються особливою добротою й гостинністю. На допомогу нужденному населенню тут часто приходять небайдужі меценати. Ми ж, у свою чергу, допомагаємо городянам вигідно взяти кредит (Чернівці, до речі, мають у своєму розпорядженні широку мережу банківських установ) на абсолютно різні потреби:

Кредити в Чернівцях? Миттєва допомога від «КЛТ КРЕДИТ»

  • на ноутбук;
  • на техніку;
  • на весілля;
  • на відпочинок;
  • на квартиру;
  • на авто;
  • на ремонт.

     Видаємо гроші без довідок і поручителів.

Банк чи онлайн-кредитор?

     Бракує коштів на життя, потрібні гроші в борг до зарплати? Не поспішайте оформляти кредит готівкою (Чернівці — компактне місто, де банкомати розташовуються практично на кожному розі). Від подібних позик зазвичай вигода досить сумнівна. Швидше за все, Ви звалите на себе цілу низку турбот і зобов'язань. Тільки подумайте, скільки часу піде на оформлення паперів ... Чи нададуть Вам допомогу після розгляду кандидатури? Чимало людей відмовляються від таких кредитів, тому що бояться потрапити в руки шахраїв. І побоювання не випадкові. Щодня українці переплачують величезні суми на відсотках, прихованих комісіях та платежах. Банки заманюють громадян яскравими гаслами, а в підсумку реальність не збігається з обіцяним. Але тільки не з «КЛТ КРЕДИТ»!

     Ми пропонуємо прозорі умови співпраці. На головній сторінці сайту розташований зручний онлайн-калькулятор. Розрахуйте відсотки та загальну суму по кредиту. Отримані цифри — остаточні. Додатково оплачувати будь-які комісії, роботу менеджера по кредитах або страховика не потрібно. Оформлення угоди здійснюється за рахунок компанії.

     Ми надаємо кредити громадянам з 18 років, видаємо позики різним прошаркам населення: студентам, пенсіонерам, інвалідам (група 3) та не тільки. Банки, варто відзначити, надають позики тільки громадянам з високими доходами, які досягли 23 років.

     Наші клієнти мають право на дострокове погашення позики, в той час коли більшість недобросовісних банків нараховує за цю послугу додаткову комісію.

     Надаємо короткострокові кредити (Чернівці — Ваше місце проживання чи будь-який інший населений пункт України) без довідки про доходи. Мінімальний термін угоди становить сім днів. Мікропозики видаються від 500 грн. Максимальна сума кредитування, яка доступна новачкам — 2 500 грн. Постійні клієнти можуть позичити у нас до 10 000 грн з терміном виплати до 65 днів.

Як скористатись послугами?

     ІТ-фахівці «КЛТ КРЕДИТ» розробили мобільну версію нашого сайту. Тепер скористатись послугами компанії можна навіть зі смартфона / планшета!

     Терміново оформити кредит можна всього в декілька кроків:

  1. Заповнити заявку на сайті (самостійно або за допомогою онлайн-консультанта).
  2. Дочекатись рішення менеджерів і підписати договір з кредитором.
  3. Отримати експрес-гроші на картку.

     Сплатити позику можна в будь-якому відділенні банку, в терміналі Приватбанку або ж на нашому сайті. Виникли запитання? Наші консультанти чекають на Ваше звернення.

     Зверніться та переконайтесь, що наша команда працює швидко й злагоджено. Залишайте свою заявку вже зараз і отримуйте 50%-ві знижки на перший кредит (Чернівці — місто великих можливостей, тому додаткові гроші Вам не завадять!). Наша команда розробляє безліч різних акцій, дивуючи божевільними знижками та приголомшливими призами для найбільш відданих клієнтів.