0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Взяти кредит в Харкові доступно кожному

     Харків — перша столиця України, місто інноваційних IT-технологій та масової комп'ютеризації. Незважаючи на високі показники доходів населення міста, популярність послуг кредитування не знижується тут з роками. Швидкі кредити в Харкові на вигідних умовах пропонує компанія «КЛТ КРЕДИТ», яка готова подарувати кожному харків'янину омріяну фінансову свободу!

     Мінімальний термін, на який Ви можете отримати гроші в борг онлайн без застави, а також без довідок і поручителів від нашої компанії, проживаючи в даному місті, становить 7 днів, максимальний — 65. Верхня межа кредитної суми — 10 000 гривень. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті нашої компанії — найближчим часом ми плануємо збільшити максимальний розмір позики до 15 000 грн для всіх харків'ян.

Основні категорії клієнтів

     Ми прийдемо на допомогу українцям, яким відмовляють у співпраці банки, коли необхідно взяти кредит у Харкові протягом доби, а то й швидше. Наші послуги будуть корисні:

• хворим людям, які потребують дорогого лікування;

• майбутнім молодятам, котрі збирають гроші на весілля;

• підприємцям, які відкривають власну справу, і не тільки.

     Пропонуємо оформити кредит на карту без довідок і поручителів, наприклад, молодій сім'ї на техніку, на ремонт, до зарплати, на нове житло, пенсіонерам, пенсіонерам, які потребують коштів до зарахування щомісячних соціальних виплат.

     З кожним днем у нашу компанію звертається все більше українців з різних міст з метою отримати кредит (Харків у нашому випадку). Підтвердженням зростаючої популярності компанії є лічильник оброблених заявок і виданих кредитів, встановлений на офіційному сайті «КЛТ КРЕДИТ».

Взяти кредит в Харкові доступно кожному

Принцип роботи організації

     Не бійтеся труднощів, сміливіше оформляйте онлайн-кредити (Харків нараховує чималу кількість відділень різних банків, але кредитування на карточку через Інтернет іноді набагато вигідніше). Головна перевага нашої організації — максимально спрощений сервіс, яким можуть користуватись абсолютно всі українці, що володіють ПК на рівні звичайного користувача (що особливо зручно для людей похилого віку).

     Перший та найголовніший крок на шляху до отримання позики — відвідання головної сторінки «КЛТ КРЕДИТ» в Інтернеті. Тут Ви знайдете зручний онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати відсотки й підсумкову суму до погашення позики. Ми працюємо без прихованих платежів — повна сума до виплати з'явиться на екрані відразу ж після введення необхідних даних в поля калькулятора.

     Другий крок — подача заяви на оформлення експрес-позики. При виникненні будь-яких питань і труднощів зверніться за допомогою до наших менеджерів. Залишайте своє питання на сайті або ж телефонуйте в наш колл-центр. Менеджери ведуть клієнтську підтримку з 9:00 до 20:00. Оператори допоможуть заповнити форму та подати її самі, якщо заявка здасться Вам надто важкою для самостійного заповнення.

     Третій крок — підписання договору в режимі онлайн. Навіщо витрачати час на збори довідок та інших папірців? Наші робочі канали з перевірки клієнтських даних функціонують із завидною швидкістю. Ми в лічені хвилини розглянемо Вашу кандидатуру та надамо для підписання договір про співпрацю. Як бачите, позичити гроші терміново саме в нас можна без зайвих проблем, тому скоріш приймайте рішення!

     Четвертий крок — зарахування грошей. Після підписання договору кошти будуть нараховані безпосередньо на Вашу банківську карту. Зверніть увагу: ми не видаємо гроші в руки, тобто швидкий кредит готівкою (Харків — Ваше місто, чи будь-який інший населений пункт — немає значення). Наша компанія працює виключно із безготівковим розрахунком, тому при оформленні угоди Вам необхідно надати номер своєї іменної карти.

Як виплачувати отриманий кредит?

     Компанія прагне забезпечити комфортні умови співпраці всім харків'янам та зацікавлена у своєчасній виплаті відсотків і повної суми боргу з Вашого боку. Для цього існує відразу декілька способів повернення боргових коштів. Сплачуйте наші послуги за допомогою:

• терміналу ПриватБанку;

• нашого сайту та своєї банківської картки;

• готівкового розрахунку в відділенні будь-якого банку.

Конкурентоспроможність компанії

     Ви можете отримувати кредити готівкою в Харкові, користуючись послугами банків чи різних інших МФО. Також швидкі позики надають ломбарди та приватні кредитори. Але не кожна з перерахованих організацій може надати такі вигідні умови, як «КЛТ КРЕДИТ». А послуга мікрокредитування в більшості банків взагалі відсутня, тільки не у нас!

     Взяти кредит у банку українцеві вдасться тільки з 23-х років, у МФО чи ломбарді — з 21 року. У свою чергу, наша компанія видає позики всім громадянам, які досягли повноліття (з 18 років). Максимальна сума, яку можна отримати при першому зверненні у компанію — 2 500 грн., хоча в багатьох інших мікрофінансових організаціях ця цифра набагато нижча — близько 1 500 грн.

Що ще Ви отримаєте при зверненні до нас?

• швидкість (розгляд заявки займає 5–10 хвилин, а переказ грошей — не більше декількох хвилин);

• можливість дострокового погашення позики (дана послуга дозволяє істотно заощадити на переплаті відсотків);

• надійність зберігання даних (ми гарантуємо клієнтам повну конфіденційність і не розголошуємо персональну інформацію щодо наших позичальників);

• співпрацю у режимі онлайн (Ви можете користуватись нашими послугами з будь-якої точки України, перебуваючи на роботі, у гостях чи в дорозі, користуючись мобільною версією сайту);

• відсутність комісії за оформлення угоди;

• заявки приймаються у цілодобовому режимі (24/7).

     Поспішайте оформити кредит у Харкові на сайті «КЛТ КРЕДИТ», щоб забути про постійну нестачу грошей!