0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Вигідний кредит в Ізмаїлі. Низькі відсотки в KLT CREDIT

     Нерідко людина зустрічається з непередбаченими витратами. Це може бути пов'язане з тим, що ваш ноутбук або пральна машина зламалися й терміново потрібен ремонт, на який немає грошей. А можливо, вам запропонували поїхати на відпочинок або на вікенд, де також знадобляться фінанси.

     Раніше єдиним способом вирішити такі проблеми був банк, який видавав довгострокові кредити. Звичайно, можна позичити гроші до зарплати в знайомих або у родичів, або віднести в ломбард ваші коштовності або інше коштовне майно. Але не всі бажають користуватися такими способами.

     Ми пропонуємо вам альтернативний варіант – кредити в Ізмаїлу від мікрофінансової організації KLT CREDIT. Послуга з мікрокредитування – це можливість вирішити раптові фінансові труднощі, і при цьому не переплатити відсотки за використання грошей, адже відсоткова ставка в KLT CREDIT мінімальна, і нараховується щодня. Якщо ви зможете повернути гроші раніше терміну, зазначеного в договорі, ви додатково заощадите, знизивши переплату.

Вигідний кредит в Ізмаїлі. Низькі відсотки в KLT CREDIT

Хто може оформити кредит в Ізмаїлу?

     Одержати в Ізмаїлу кредит готівкою із зарахуванням грошей на картку можуть багато жителів, які відповідають заявленим вимогам нашої організації KLT CREDIT. Незважаючи на те, що вони мінімальні, вони все-таки є, адже ми також опікуємося про свою безпеку. Отже, скористатися послугою з мікрокредитування можуть:

 • Позичальники, вік яких становить від 18 до 75 років.
 • Люди, що мають громадянство, реєстрацію й паспорт громадянина України.
 • Особи, що мають стабільний дохід, офіційний або неофіційний.
 • Клієнти, які мають доступ до інтернету через комп'ютер, ноутбук або смартфон.
 • Люди, на ім'я яких відкрита банківська карта в будь-якому банку, адже саме на карту будуть зараховані кредитні кошти.
 • Ми даємо кредит студентам, пенсіонерам, інвалідам третьої групи.
 • Стати клієнтом МФО KLT CREDIT і взяти кредит в Ізмаїлу можуть також люди, які працюють без офіційного працевлаштування, тобто, вважаються безробітними.

     Це говорить про те, що практично кожний, хто звертається до нас, зможе одержати кредит в Ізмаїлу на вигідних умовах. У нас найвищий відсоток схвалених заявок, і число наших нових і постійних клієнтів збільшується щодня. Не важливо, знадобилися вам гроші у вихідні, у будень, у святкові дні, ми відкриті для вас постійно, у режимі 24/7.

Як оформити кредит у МФО в Ізмаїлу

     Процедура оформлення кредиту й одержання грошей максимально спрощена, щоб кожний наш клієнт залишився задоволений сервісом і високо оцінив зручність співробітництва з нашою мікрофінансовою організацією. Якщо розглядати докладніше, те це виглядає в такий спосіб:

 • Щоб подати заявку та одержати кредит готівкою в Ізмаїлу, необхідно перейти на головну сторінку сайту KLT CREDIT.
 • За допомогою кредитного калькулятора, підбираємо суму та термін, який вам підходить, і бачимо, скільки потрібно буде заплатити відсотків при погашенні позики.
 • Визначившись із сумою й терміном, заповнюємо спеціальну форму на сайті, указуючи правдиву інформацію й контактні дані.
 • Далі відправляємо заявку на розгляд кредитною комісією, і очікуємо відповідь протягом 10-15 хвилин.
 • У випадку позитивної відповіді, підписуємо договір у режимі онлайн.
 • Чекаємо, коли кредит буде зарахований на вашу картку. Це займає всього кілька хвилин.
 • Розпоряджаємося грошима за своїм розсудом.

     Оформити кредити в Ізмаїлу можна легко й швидко, не виходячи з дому або офісу. При цьому, вам не потрібно збирати різні документи, доводити свою платоспроможність. Ми працюємо без довідок і поручителів, і перелічуємо гроші на карту будь-якого банку. Експрес кредитування в KLT CREDIT – це можливість позбутися виниклих фінансових проблем за лічені хвилини.