0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Швидкі та вигідні кредити в Кам'янці-Подільському

     Іноді трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші до зарплати на певні потреби. Зламалася побутова техніка, потрібно зробити ремонт, або з'явилася можливість відправитися на відпочинок – усе це вимагає фінансових витрат. Прекрасно, коли є заощадження, і ними можна скористатися в будь-який момент. Але як зробити, якщо таких нема? Деякі звертаються в Кам'янці-Подільському в банк і чекають близько тижня рішення, збираючи при цьому величезне число довідок і документів. Хтось віддає перевагу послугам ломбарду, переплачуючи при цьому великі відсотки. Але є гарна можливість взяти кредит готівкою в Кам'янець-Подільському під низький відсоток, скориставшись послугами мікрофінансової організації KLTCREDIT.

     Програма експрес кредитування передбачає відмінні умови для всіх клієнтів, і переконатися в цьому можна вже зараз, оформивши заявку на офіційному сайті МФО. Процедура оформлення кредиту гранично проста, а зручний інтерфейс сайту дозволить вам без проблем розібратися та отримати кредит на карту онлайн у короткий термін. 

Швидкі та вигідні кредити в Кам'янці-Подільському

Що необхідно для одержання кредиту в Кам'янець-Подільському?

     Для того, щоб скористатися послугами мікрофінансової організації KLT CREDIT, досить мати доступ до комп'ютера або смартфону, підключеному до інтернету, а також відповідати мінімальним вимогам, висунутим нами до позичальників.А саме:

 • Вік клієнта від 18 до 75 років;
 • Наявність регулярного, стабільного доходу, який дозволить виплатити кредит;
 • Громадянство та паспорт.

     Оформитикредити в Кам'янець-Подільському ми пропонуємо без довідок і поручителів, і це значно спрощує процедуру кожному клієнтові. Для нас не має значення, працюєте ви офіційно або без працевлаштування, а також яка кредитна історія у вас була в минулому. Ми не враховуємо в увагу ваш родиний стан і доходи ваших членів родини.

Як отримати кредит на карту?

     Щоб гроші надійшли у ваше розпорядження, і ви змогли вирішити виниклі труднощі, необхідно пройти нескладну процедуру оформлення заявки й підписання договору. Для цього вам буде потрібно:

 • перейти на сайт мікрофінансової організації KLT CREDIT;
 • користуючись калькулятором на сайті, підібрати потрібну суму кредиту з урахуванням оптимального строку повернення, відштовхуючись від власних можливостей;
 • заповнити поля у формі заявки, указавши достовірну інформацію й контактні дані, а також активізувавши банківську карту;
 •  протягом декількох хвилин одержати рішення кредитної комісії, і в особистому кабінеті підписати договір у режимі онлайн, не залишаючи вдома або офісу;
 • отримати гроші на картку банку, і використовувати їх по призначенню, знявши готівку або розплачуючись по терміналу в торговельних точках.

Чому варто звернутися в KLT CREDIT?

     Оформитикредит у Кам'янець-Подільському можна в будь-який час доби, без вихідних і свят. Ми обслуговуємо клієнтів у режимі 24/7, а це значить, що ви завжди можете розраховувати на нашу фінансову експрес допомогу. Своїм клієнтам ми пропонуємо:

 • скористатися гнучкими програмами лояльності, що дозволяють вигідно користуватися кредитними коштами;
 • спрощену процедуру оформлення, яка в загальному займає 15 хвилин, без відвідування офісу МФО;
 • ми висуваємо мінімальні вимоги до позичальників, і скористатися послугою мікрокредитування зможуть навіть студенти й пенсіонери, а також інваліди III групи;
 • якщо ви офіційно є безробітним, але прицьому працюєте в приватному порядку й маєте стабільний прибуток, тоді ви в будь-який момент зможете оформити мікрокредит, без довідки про доходи;
 • ми оперативно розглядаємо заявки і ухвалюємо рішення, а виходить, ви в короткий термін зможете отримати гроші в борг;
 • мікропозики видаються в сумі до 10000 грн;
 • комісія за оформлення й дострокове погашення не стягується;
 • постійні клієнти можуть скористатися вигідними знижками.

     Якщо ви прагнете знизити переплати по кредиту, у нас можливо дострокове погашення. Враховуючи, що відсотки за користування кредитними коштами нараховуються щодня, те чим раніше ви повернете кредит, тем меншою буде ваша переплата.