0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Кредити в Конотопі. Фінансова допомога на будь-які потреби

     Терміново потрібні гроші! З такою проблемою зустрічалася кожна людина, не чи правда? Як ви вирішували її? Швидше за все, дзвонили своїй родичам й друзям у надії позичити потрібну суму, і нерідко одержували відмову. Ми знаємо, як це неприємно, і тому, пропонуємо вам альтернативний спосіб вирішити раптово виниклі фінансові труднощі – кредит готівкою в Конотопі. Мікрофінансова організація KLT CREDIT здійснює видачу короткострокових кредитів населенню під вигідні відсотки, із зарахуванням засобів на карту будь-якого банку.

     Звичайно, існують і інші, не менш популярні способи отримати гроші в борг, наприклад, кредит у банку або звернення до ломбарду, де ви залишаєте як заставне майно коштовності, побутову техніку, або навіть автомобіль. Але такі організації, як правило, вимагають від позичальників величезне число документів і довідок, що підтверджують платоспроможність, а час від моменту подачі заявки до моменту одержання коштів може затягтися до декількох тижнів. Щоб усього цього уникнути, і отримати гроші на карту протягом 15 хвилин, досить подати заявку на сайті KLT CREDIT.

Кредити в Конотопі. Фінансова допомога на будь-які потреби

Як взяти кредит на карту в Конотопі?

     Процедура одержання кредиту в Конотопі досить проста, якщо ви скористаєтеся послугами мікрофінансової організації KLT CREDIT. Адже оформлення відбувається без довідок і поручителів, без довідки про доходи, і займає лічені хвилини. Пропонуємо вам переконатися в цьому особисто. Для цього необхідно:

 • Відвідати головний сайт МФО KLT CREDIT.
 • За допомогою калькулятора вибрати потрібну суму та підходящий крос кредитування.
 • Оформити заявку, указавши достовірні дані та контактну інформацію.
 • Дочекатися рішення кредитного менеджера протягом 10 хвилин, і ознайомитися з ним в особистому кабінеті.
 • Уважно вивчити умови і вимоги, прописані на сайті та у договорі.
 • Підписати договір і відправити його нам.
 • Отримати гроші на вашу банківську карту, і використовувати їх у своїх цілях.

     Як ви встигнули помітити, щоб взяти кредит у Конотопі не тільки вигідно, але й дуже зручно. Адже вам не потрібно відвідувати офіс нашої компанії, добиратися через усе місто і витрачати свій час. Уся процедура здійснюється дистанційно, у режимі онлайн, і для неї досить мати комп'ютер або смартфон, підключений до інтернету.

Чому варто звернутися в KLT CREDIT?

     Наш багаторічний досвід і індивідуальний підхід до кожного клієнта сприяють тому, що число бажаючих взяти мікропозики на карту стрімко зростає. Це обумовлене також і іншими перевагами, якими має наша мікрофінансова організація:

 • Ми видаємо мікропозики студентам, пенсіонерам, інвалідам 3 групи.
 • Скористатися нашими послугами можуть ті, хто офіційно є безробітним, але при цьому працює в приватній компанії або на приватного підприємця, і має стабільний прибуток
 • Швидкий розгляд заявки на одержання кредиту значно заощаджує ваш час.
 • Тільки ми видаємо кредити в Конотопі в сумі до 10000 грн., в інших МФО – сума значно менше.
 • Ми не стягуємо комісію при оформленні й достроковому погашенні.
 • Ми працюємо цілодобово, у вихідні й святкові дні.
 • Постійним клієнтам доступні додаткові програми лояльності, що дозволяють заощаджувати.
 • Ми не враховуємо вашу кредитну історію й наявність відкритих кредитів в інших МФО або банках.

     Якщо вам знадобився кредит готівкою в Конотопі до зарплати, на відпочинок або на ремонт, ви завжди можете розраховувати на нашу швидку допомогу. Отримати експрес кредит можуть особи з 18 років, без застави й поручительства, у режимі 24/7.