0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Миттєві кредити в Полтаві! Вимоги до позичальників — мінімальні

     Полтава — місто Придніпровської низовини, яке стоїть на річці Ворскла. Чисельність населення перевищує 200 тисяч осіб. Даний населений пункт вважається великим транспортним вузлом України. Багато полтавчан працюють саме в транспортній сфері. З огляду на нестабільну економічну ситуацію країни, великий відсоток городян отримує середні, а іноді й мінімальні зарплати. Де взяти гроші в скрутну хвилину? Як вигідно оформити кредит у Полтаві? Компанія «КЛТ КРЕДИТ» видає експрес-позики за 15 хвилин!

     У місті функціонує більше десятка вузів. Студенти зі всієї України відправляються сюди, щоб отримати якісну освіту. Стипендія й фінансова допомога батьків не завжди дозволяють розраховувати на матеріальний добробут, тому наша компанія кредитує навіть студентів (які досягли повноліття). Отримані гроші можна витратити:

  • на ноутбук;
  • на техніку (побутову й комп'ютерну);
  • на ремонт і не тільки.

     Оформляйте позики на будь-які потреби (на авто, на відпочинок, на весілля і т. д.). Ми не вимагаємо звітності про витрачені кошти, видаючи кредити в Полтаві різним прошаркам населення, включаючи інвалідів (група 3) і пенсіонерів.

Миттєві кредити в Полтаві! Вимоги до позичальників — мінімальні

Духовна столиця України

     У місті є власна, по праву видатна футбольна команда «Ворскла», яка виступає у вітчизняній Прем'єр-лізі. Також Полтава славиться жіночою футзальною командою «Ніка», яка неодноразово перемагала у чемпіонаті України.

     Місцеві визначні пам'ятки популярні серед туристів: місто славиться Івановою горою (практично сакральним для місцевих жителів місцем), численними музеями (більше 10-ти найменувань), пам'ятними скульптурами, театрами й не тільки. У теплу пору року Полтава практично «тоне» в зелені.

     Полтавчани живуть у місті з високим рівнем духовності, але сучасні тенденції вносять свої корективи у життєвий розклад населення. Фінансові проблеми з кожним роком відчує на собі все більше городян. Пропонуємо стати менш фінансово залежними від інших людей! Оформляйте кредит (Полтава — Ваше місце проживання, передмістя, село у області — не важливо) у нас на спрощених умовах, отримуючи нову матеріальну точку опори.

Як оформити кредит у декілька клаців?

     Щоб отримати позику, Вам необхідно:

• визначитися з сумою боргу (для зручності використовуйте онлайн-калькулятор, розміщений на головній сторінці компанії);

• заповнити заявку (не справляєтесь? Звертайтесь до консультанта, і оператор відправить запит на кредит замість Вас);

• підписати договір з компанією (у дистанційному режимі);

• отримати гроші на картку.

     Наші вимоги до клієнтів досить демократичні — Вам необхідно надати лише:

• паспорт громадянина України;

• код ІПН;

• номер банківського рахунку, оформленого на Ваше ім'я.

     Ми видаємо позики без довідок і поручителів на той термін, яке зручний саме Вам (до 65 днів). Максимальна сума позики — 10 000 грн. Оформлення угоди забере декілька хвилин Вашого вільного часу.

Чим ми кращі за банки та ломбарди?

     Ломбарди видають позики громадянам, які досягли 21 року, ми ж — із 18 років. Віддаючи у заставу цінну річ, клієнт ломбарду часто не знає всіх правил цього закладу. Наприклад, невиплачена вчасно застава може піти на аукціон і бути продана абсолютно сторонній людині. В ломбарді, де немає оцінювача, коштовності приймають практично за безцінь. І подібних нюансів досить багато. У свою чергу, правила нашої компанії прописуються в договорі, який ми обов'язково укладаємо з кожним клієнтом. Немає прихованих платежів і невигідних для Вас умов, які недобросовісні компанії воліють вказувати дрібним шрифтом. Видаємо позики терміново та без застави.

     Мікрокредитування не користується високою популярністю на фінансовому ринку, і взяти швидкий кредит готівкою (Полтава — не виняток) на незначну суму, та ще й вигідно, надзвичайно складно. У нас Ви можете взяти гроші в борг до зарплати без довідки про доходи в розмірі 500 грн з мінімальним терміном виплати — 7 днів!

     На відміну від банків, ми не створюємо важких черг із роздратованих клієнтів — всі послуги надаються виключно через мережу Інтернет.

     «КЛТ КРЕДИТ» пропонує вигідну програму лояльності та систему знижок для своїх клієнтів. Новачкам пропонується знижка в розмірі 50% на перший кредит, а на другу позику — 20%. Окрім цього, регулярно проводяться розіграші та святкові акції. Слідкуйте за нашими новинами, щоб не прогаяти свій шанс!