0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Кредити в Ужгороді. Кредитування без переплат? Це реально!

     Ужгород — найзахідніший обласний центр України. Наявність великої виробничої бази, близькість до кордону та розвинена транспортна інфраструктура приваблюють іноземних інвесторів, що дозволяє забезпечувати роботою місцевих жителів, сприяє наповненню міського та обласного бюджету. А це, в свою чергу, позначається на своєчасних соціальних виплатах.

     Інвесторів особливо цікавить обробна промисловість, будівництво, ресторанно-готельні послуги та комерційні підприємства. В Ужгороді зареєстровано понад 10 тисяч суб'єктів підприємницької діяльності, завдяки яким у місті відбувається стабільний приріст обсягів виробництва, а також реалізації споживчих товарів та послуг населенню.

     Таке активне економічне життя міста вимагає великої кількості банківських та інших фінансових установ, які могли б кредитувати промисловість, малий і середній бізнес, населення. І дійсно, в Ужгороді є декілька десятків філій найбільших банків України, в яких будь-який бажаючий підприємець або приватна особа може взяти кредит чи оформити депозит.

     Проте споживчі кредити в Ужгороді доступні не всім. Низький кредитний рейтинг, відсутність офіційного місця роботи, неможливість підтвердити розмір своїх доходів — такі найпоширеніші причини відмов у видачі кредитних коштів. Як же вирішити свої фінансові труднощі в цьому випадку?

Кредити в Ужгороді. Кредитування без переплат? Це реально!

Мікропозики — безвідмовний спосіб отримання кредиту

     Як і в інших містах України, серед жителів Ужгорода неабияку популярність має мікрокредитування, яке успішно конкурує з традиційними формами видачі позик. Мікрофінансові організації вигідно відрізняються від банківських установ, оскільки дозволяють населенню швидко вирішувати екстрені фінансові питання.

     Кредит (Ужгород) онлайн — це можливість взяти гроші в борг без довідок і поручителів, без довгої бюрократичної тяганини, на два-три місяці чи до зарплати. Але головною перевагою мікропозик залишається оперативність — всього за 10–20 хвилин можна заповнити заявку та отримати кредит. Ужгород може запропонувати безліч різноманітних кредитних програм, але все більше жителів воліють брати термінові позики в компанії «КЛТ КРЕДИТ».

Переваги онлайн-кредитування    

     Швидкий ритм сучасного життя нерідко вимагає прийняття термінових рішень. Акційні знижки в магазинах, придбання «палаючої» путівки, ремонт побутової техніки, необхідність придбання лікарських препаратів — в таких ситуаціях звернення в банк марне. Занадто багато часу піде на збір довідок, очікування в чергах, заповнення численних документів. В результаті отримання кредиту відбувається через декілька днів, а то й тижнів з моменту виникнення потреби в додаткових коштах.

     В «КЛТ КРЕДИТ» ця проблема вирішена — клієнт самостійно визначає розмір позики й терміни її повернення, заповнює анкетні дані та подає заявку. Вже через декілька хвилин він отримає необхідну суму на карту й зможе оперативно відреагувати на ситуацію, що склалася.

     Є й інші чинники, які роблять мікропозики найбільш прийнятною формою вирішення фінансових труднощів:

• Можливість позичити гроші без довідки про доходи та без застави дозволяє взяти кредит студентам, пенсіонерам, інвалідам 3 групи й іншим категоріям осіб з 18 років, які не мають достатнього офіційного доходу.

• Можливість витратити позику на лікування чи на ремонт, на техніку чи на весілля, на відпустку чи на комп'ютер — в «КЛТ КРЕДИТ» не існує обмежень у використанні отриманих коштів.

• Можливість заощадити свій час — оформлення експрес-позики онлайн відбувається з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Не потрібно шукати офіс організації, змінювати звичний режим дня, підлаштовуватись під графік роботи компанії, очікувати співробітника та заповнювати бланки договорів.

• Можливість взяти гроші в режимі 7/24 — в компанії «КЛТ КРЕДИТ» обслуговують клієнтів у будь-який час доби, не роблячи винятків під час свят чи вихідних.

Сюрпризи від компанії

     Високі відсотки — єдине заперечення противників МФО. Чи дійсно потрібно переплачувати за такі кредити? Ужгород може довести, що мікропозики — це не тільки зручно, але й насправді вигідно. Безпрецедентні знижки на першу та другу позику, щотижневі акції з помітними зрізами відсотків стають приємними та навіть несподіваними сюрпризами для кожного нового клієнта компанії «КЛТ КРЕДИТ».

     Хочете заощадити ще більше? Завжди повертайте борг достроково, і відсотки будуть нараховані тільки за фактичний час використання мікропозики. Не встигаєте повернути всю суму в обумовлений термін? Подовжуйте кредит до того моменту, коли зможете «безболісно» віддати борг. Варто зазначити, що в «КЛТ КРЕДИТ» відсутні будь-які додаткові комісії як у разі продовження договору, так і при достроковій сплаті позики.

     В «КЛТ КРЕДИТ» усі позики видаються тільки на карточку, але для багатьох клієнтів важливо отримати кредит готівкою. Ужгород, із його прекрасно організованою банківською системою, надасть Вам можливість перевести в готівку отримані кошти в будь-якому з численних банкоматів. Однак у багатьох ситуаціях набагато зручніше скористатись саме безготівковою формою розрахунку, наприклад, оплатити придбання товару в Інтернет-магазині чи перерахувати кошти на рахунок комунальних служб. У будь-якому випадку, кожен клієнт «КЛТ КРЕДИТ» має право самостійно розпоряджатися отриманими грошима та витрачати їх на свій розсуд.