0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Мікропозика від компанії «КЛТ КРЕДИТ»

     Мікропозика – це найпростіший спосіб одержати гроші і не обтяжувати себе та рідних боргами. Буквально півтора десятиліття назад, коли не існували мікропозики онлайн на карту, людям доводилося бігати по сусідах і родичці, щоб позичити «двадцятку» до зарплати. Усе це доставляло масу незручностей, оскільки прохання позичити грошей завжди супроводжувалася незручностями, що підкреслюють неплатоспроможність людини.

Мікропозики online: простий спосіб вирішення складної проблеми

     Сьогодні все змінилося: одержати мікропозика на карту можна практично миттєво й допомагає в цьому наша компанія – KLT CREDIT. Завдяки нашому сервісу питання, де можна взяти мікропозика, назавжди залишиться в минулому, адже дістати кошти ви зможете протягом 15 хвилин, а якщо ви постійний клієнт нашої компанії, то безпроблемне одержите за 2 хвилини! 

Сума кредиту – до 10 тисяч гривень!

     Ми пропонуємо мікро позики онлайн на карту в невеликій сумі – до 10 тисяч гривень. Терміни фінансування позичальника не перевищують 65 днів, а погасити терміновий позику можна як одноразово, так і декількома платежами.

Які переваги дозволяють одержати мікро позики на карту в KLT CREDIT?

     Людині не потрібно бігати по знайомих або звертатися в банк і чекати позитивного рішення, тому що взяти мікропозику можна моментально. Але на цьому всі достоїнства мікро позики не закінчуються. 

  1. Клієнту, який бажає терміново оформити мікропозику, не потрібний «бюрократичний» пакет документів – тільки паспорт і ІПН.
  2. Немає необхідності залишати заставу.
  3. Отримати мікропозику можна без поручителів.
  4. Усі фінансові операції проходять по захищених каналах зв'язку, а виходить, вони повністю безпечні.
  5. Усі мікропозики на картку видаються для мешканців України, незалежно від місця проживання.
  6. Зручні способи погашення.

     Перелічених причин досить для того, щоб звернутися в надійну, компанію, яка працює на підставі державного свідоцтва. Саме такою є «КЛТ КРЕДИТ». У цей час мікро позики – це наша спеціалізація і ви будете приємно здивовані мінімальними відсотковими ставками.

Отримати мікрокредит може кожен

     Перед тем, як отримати мікропозику, використовуйте наш калькулятор, який дозволить об'єктивно оцінити відповідність строків кредитування і грошової суми. Наприклад, якщо ви вирішили взяти мікропозику на тиждень у сумі 2500 гривень на покупку товару, то після закінчення строку знадобиться внести всього 284 гривні (відсотки).

     Миттєва мікропозика може бути дуже актуальним, якщо в магазинах проходять акції і клієнтам надаються величезні знижки. Нерідко гроші потрібні для погашення термінової заборгованості, купівлі ліків, оплати послуг. Причин, по яких можуть знадобитися мікропозики онлайн терміново, тисячі. І наша компанія дозволяє вирішити всі ці проблеми одним махом.

Потрібна мікропозика – звертайтеся до професіоналів!

     Якщо ви ще не знаєте, де взяти мікропозику терміново, звертайтеся до нас, і ви одержите миттєві гроші з мінімальним відсотком у день. Гроші надійдуть на будь-яку карту, незалежно від того, який банк являється її емітентом. Для того, щоб взяти мікрозику на картку вам знадобиться оформити заявку, указавши при цьому строк позики і суму коштів.

Що потрібно позичальнику?

     Гроші можуть одержати тільки повнолітні особи. Крім того, позичальник повинен бути власником карти: термінова мікропозика на пластикові карти сторонніх (третіх) осіб не здійснюється.

     Зверніть увагу, що якщо ви берете мікропозики онлайн, те несете таку відповідальність за несвоєчасне погашення заборгованості, як у звичайній банківській установі. Несвоєчасне погашення заборгованості приводить до штрафних санкцій, погіршення кредитної історії, а злісна несплата - до відповідальності відповідно до законодавства України.

     Якщо у вас є актуальні питання із приводу одержання мікропозик, наші консультанти готові до діалогу 12 годин на добу.