0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Онлайн кредитування від МФО

     Незважаючи на об'ємний ринок кредитування, знайти підходящу програму клієнту, який бажає дістати наявні кошти в режимі онлайн, не так вже просто. У компанії «КЛТ КРЕДИТ»,  можна вирішити всі фінансові питання дуже швидко, а також вигідно. Наш сервіс пропонує оформлення кредиту за 5-15 хвилин, і гроші будуть на вашій банківській карті.

KLT CREDIT – це краще, чим банк

     Уся наша робота зосереджена на тому, що допомогти клієнту відповісти на запитання, де оформити кредит на самих вигідних умовах і забезпечити позичальниками коштами. Прямо на сайті нашої компанії ви можете оформити заявку на кредит готівкою і отримати гроші миттєво під мінімальний відсоток 1,62% у день. 

     Особливістю роботи системи є гнучка модель, яка спрощує одержання коштів. На жаль, банківські установи, у яких кожний також може подати заявку на кредит готівкою онлайн, не дозволяють одержати гроші швидко. Більше того, банки пропонують високі відсотки, оскільки позика готівкою онлайн несе в собі значний ступінь ризику. Необхідно відзначити, що саме із цієї причини, ставка на кредитні заявки онлайн значно вище, чим традиційні позики.

Повна автоматизація сервису

     Забезпечуючи клієнтів фінансуванням, ми орієнтуємося на західні моделі співробітництва між клієнтом і установою. Саме тому оформлення заявки на кредит, а також її наступна обробка повністю автоматизовані. Тобто, заявка кредит обробляється програмою, яка протягом декількох хвилин ухвалює рішення щодо видачі коштів клієнтові або відмові. Достатньо подати заявку на кредит і потрібна сума грошей буде перерахована на вашу карту. Усе це доступно в дистанційному режимі, і в цей час оформлення онлайн заявки на кредит щодня подають сотні людей. Ви теж можете скористатися нашим сервісом. 

Шість ключових переваг нашої компанії:

  1. оперативність – одержання кредиту готівкою онлайн із мінімальними втратами часу;
  2. простота – усі етапи оформлення позики зрозумілі й доступні кожному користувачеві незалежно від рівня використання інтернету;
  3. лояльне відношення до своїх клієнтів;
  4. прозорість – одержати кредит готівкою онлайн можна без комісій;
  5. мобільність – гроші перелічуються на будь-яку карту України.
  6. безпека – захищене з'єднання SSL, надійність збереження ваших даних;

Схема співробітнитства з нашою компанією

  1. потрібно подати заявку на кредит онлайн, заповнивши спеціальну форму;
  2. одержати гроші.

     Для одержання коштів доведеться почекати від декількох хвилин в основному 5-15 до на півгодини все залежить від кредитного рейтингу клієнта, а також швидкість грошового переказу від банку-емітента. Ця нескладна схема дозволяє оформити заявку на кредит і одержати гроші практично миттєво. Зручний інтерфейс, калькулятор і онлайн підтримка наших фахівців 12 годин на добу стануть вашими надійними помічниками.

Як зв'язатися з представником KLT CREDIT?

     Якщо вам складно розібратися з відсотками, і ви не знаєте,  як оформити заявку на кредит, то питання можна задати через форму зворотного зв'язку або електронний ящик info@kltcredit.com.ua. Для одержання оперативної заявки найкраще звернутися до консультанта через вікно онлайн-чата. Також для зв'язку доступні номери телефонів самих затребуваних мобільних операторів України. Кошти можна одержати безпосередньо в центральному офісі, погодивши час зустрічі. Послуга буде доступна найближчим часом. Проте, взяти кредит готівкою онлайн набагато простіше і швидше.

Актуальность онлайн кредитования

     Варто відзначити, що мікропозики з'явилися близько на півстоліття назад у найбіднішій державі миру Бангладеш. Через кілька років воно перекочувало в інші країни, у тому числі ЄС і США, а через кілька десятиліть онлайн кредитування перемістилося в глобальну мережу. Сьогодні онлайн заявка на кредит готівкою є одним із самих затребуваних запитів в інтернеті. Цілком очевидно, що сервіс актуальний і часто виручає людей у самих непередбачених ситуаціях.

     Для одержання онлайн кредитування на банківську карту всього лише потрібно мати доступ до комп'ютера, підключеного до всесвітньої мережі Інтернет, і самий мінімум документів: паспорт і ідентифікаційний код.

     Для того щоб ви змогли отримати гроші в потрібний час, ми працюємо 24 години на добу, без вихідних, щодня.