Мне необходимо
500 грн
10000 грн
На срок
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення: 06/02/2016

Часті питання

В даному розділі  ми  докладно відповіли на найбільш поширені питання стосовно кредитування. Отже ...

Порядок оформлення і отримання кредиту

Хто і як може отримати кредит?

Громадянин України віком від 18 до 75 років, що має особисту карту будь-якого банку України. Для того, щоб отримати кредит, Вам достатньо заповнити заявку на нашому сайті.

Як швидко відбувається видача кредиту?

Рішення про видачу приймається протягом 15 хвилин після того, як Ви відправите нам заповнену анкету. Зарахування на банківські карти ПриватБанку відбувається миттєво. На картки інших банків, згідно з регламентом їх роботи (орієнтовно до 1 години).

Як визначається сума і термін  кредиту?

Сума кредиту становить від 500 до 10000 гривень. При першій позиці максимальна сума - 2500 гривень. При наступних позиках - сума кредиту може бути збільшена до 10000 гривень в залежності від суми раніше погашених кредитів. Термін позики становить до 65 днів (без продовження). При першій позиці максимальний термін  до 30 днів, для постійних клієнтів термін кредиту може бути збільшено  до 65 днів.

Що впливає на рішення?

Основним фактором є кредитна історія. Чим вище Ваш кредитний рейтинг, тим вище ймовірність позитивного рішення про видачу кредиту, так само значення мають дані зазначені в анкеті.

Які документи необхідні для отримання кредиту?

Для отримання кредиту Вам необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Чи можу я отримати у Вас кілька кредитів одночасно?

Ні. Ми не видаємо більше одного кредиту одночасно. Ви завжди можете отримати наступний кредит після погашення поточної позики.

Чи можна відмовитися від кредиту?

Відмова від кредиту можлива до згоди з умовами Договору. Якщо Ви вже погодилися з умовами Договору, документ автоматично набуває чиннності  і кредитні кошти будуть перераховані на Вашу карту.

Як дізнатися рішення по заявці?

Коли рішення буде прийнято, Ви отримаєте смс на вказаний Вами контактний номер телефону. Також статус заявки на отримання кредиту можна побачити в Особистому Кабінеті.

Коли можна оформити заявку на повторний кредит?

Заявку на повторний кредит, можна оформити, тільки після погашення існуючого кредиту.

Перевірка банківської карти

Що таке верифікація карти і навіщо вона потрібна?

Верифікація банківської карти необхідна для того, щоб перевірити, чи активована Ваша картка. Для цього  автоматичною системою буде заблокована сума 1 грн. (кошти будуть розблоковані через годину). Перевірка карти не займе багато часу.

Що таке CVV код і навіщо його вводити при оформленні заявки?

Це трьохзначний код на зворотному боці вашої картки. Використовується для перевірки справжності картки, при будь-яких операціях в інтернеті.

Це безпечно?

Ваші дані використовуються тільки для оформлення кредиту і передаються по захищеному каналу. Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних та нерозголошення третім особам.

Погашення кредиту

Оплата через банківську карту

В Особистому Кабінеті нашого сайту вибрати суму оплати і натиснути кнопку «Оплатити кредит». Ви завжди зможете побачити свою суму до оплати.

Оплата через термінал самообслуговування

В Особистому Кабінеті нашого сайту перевірити суму до оплати, далі в терміналі самообслуговування в розділі "Банки та страхування" знайти нашу компанію "КЛТ КРЕДИТ" та натиснути кнопку «Оплатити кредит».

Оплата через касу банку

Ви можете оплатити кредит в касі будь-якого банку вказавши наші реквізити:
ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Код ЄДРПОУ 40076206
Р / р № 26501056200130 в Столичний ф-ал ПАТ КБ «Приватбанк»
МФО 380269
У призначенні платежу обов'язково необхідно вказати ПІБ та ідентифікаційний номер (10 цифр).

Оплата через інтернет-банкінг

Провести платіж через свій інтернет-банкінг можна за наступними реквізитами:
ТОВ «КЛТ КРЕДИТ»
Код ЄДРПОУ 40076206
Р / р № 26501056200130 в Столичний ф-ал ПАТ КБ «Приватбанк»
МФО 380269
У призначенні платежу обов'язково необхідно вказати своє ПІБ та ідентифікаційний номер, номер договору.

Чи можна погашати кредит частинами?

Так. Часткове погашення кредиту можливе, тільки протягом терміну дії договору.

Чи можу я погасити кредит достроково?

Так, ви можете погасити кредит достроково і сплатити відсотки за користування кредитом. При достроковому поверненні кредиту нарахування відсотків за договором здійснюється за фактичну кількість календарних днів користування позикою.

Умови продовження кредиту

Умови пролонгації

Якщо у Вас виникли труднощі зі своєчасною оплатою кредиту в встановлений термін, Ви маєте можливість оформити пролонгацію на 10, 20 і 30 днів протягом терміну дії договору. Продовжувати термін можливо необмежену кількість разів за допомогою:

  • особистого кабінету;
  • оформивши платіж в будь-якому банку;
  • через платіжні термінали;

Якщо позика надавалась на акційних умовах - пролонгація строку повернення позики здійснюється на загальних умовах пролонгації строку позики.

Невиплачений або прострочений кредит

При простроченому кредиті?

По закінченню 24 годин від дати повернення позики визначеної в договорі, процентна ставка за користування позикою - 3% від суми несвоєчасно повернутої позики за кожний день користування позикою понад строк дії Договору. По закінченню 30 днів від дати повернення позики згідно договору, буде нараховано одноразовий штраф в розмірі 50% от суми позики. По закінченню 99 днів від дати повернення позики згідно договору, нарахування відсотків за користування позикою припиняється.

При несплаченому вчасно кредиті?

При умисному ухиленні від зобов'язань по кредиту, юристи Компанії почнуть процес стягнення боргу в примусовому порядку через суд. Інформація, про Вас і Вашій заборгованості буде передана, в тому числі,  в усі Кредитні Бюро України, що в подальшому негативно вплине на Ваші майбутні спроби оформити кредит у всіх банках і фінансових установах країни.

Можливі причини відмови

Чому мені відмовили в кредиті?

  1. Наша компанія надає позики тільки громадянам України
  2. Ви не підходите за віковими категоріями (від 18 до 75 років)
  3. У Вас немає особистої банківської карти
  4. Відсутність стабільного доходу
  5. Наявність простроченого боргу за кредитом
  6. При реєстрації Ви вказали неправдиві або невірні дані