Що потрібно знати про комісію?

Що потрібно знати про комісію?

Сховані комісії підвищують вартість кредиту. При розрахунках важливо врахувати всі платежі, щоб правильно визначити свої можливості по виплаті позики.

У більшості випадків підсумкова переплата по позиці перевищує обіцяну рекламою суму. Це пов'язане з додатковими комісіями. Вони зафіксовані в кредитному договорі, тому при оформленні кредиту варто уважно ознайомитися з положеннями документа, щоб у підсумку у вас не виникло неприємних фінансових сюрпризів. Розрахувати гроші в кредит стоїть з урахуванням тих, які входять в умови обраної кредитної програми.

Різновиди комісії

Існує велика кількість таких комісій, зокрема:

  • За обслуговування рахунку.

Це найбільше «підступний» тип комісій, на який багато позичальників не звертають уваги, коли підписують кредитний договір. Досить часто її розмір становить значну частину загальної відсоткової ставки. Наприклад, якщо за один місяць комісія становить 0,5%, те за рік вийде 6%. Важливий нюанс полягає в тому, що даний відсоток нараховується не на залишок заборгованості, а на всю суму кредитного тіла. Коли ви зібралися розрахувати кредит, урахуйте цей платіж. Банки активно включають її в кредитні зобов'язання позичальника під різними назвами, хоча по суті це оплата внутрішніх банківських бухгалтерських послуг, за які позичальник сплачувати не зобов'язаний.

  • За інформування про поточний стан рахунку за допомогою Смс-Повідомлень.

Кредитний онлайн калькулятор не враховує цю комісію при розрахунках щомісячного платежу по позиці, тому під час підписання договору про кредит варто детально проконсультуватися із кредитним фахівцем про наявність і розмір даного виду комісії. Варто відзначити, що інформування також може здійснюватися за допомогою електронної пошти.

  • За страхування.

Даний платіж стосується не тільки життя і працездатності позичальника, нерухомості, але і узяті у кредит побутових пристроїв.

  • За виведення і внесення на рахунок коштів.

Деякі банки включають даний вид комісії в кредитний договір. Варто відзначити, що часто такі сховані платежі можуть досягати до 10%. Якщо ви прагнете взяти кредит розрахувати стоїть цю комісію, щоб позбавити себе від несподіваних нарахувань.

  • За дострокове погашення.

Деякі фінансові установи нараховують штраф, якщо позичальник погасив позику достроково.

  • За прострочений платіж.

Коли хочете кредит готівкою розрахувати, урахуйте можливість прострочення оплати. Кожний банк висуває свої вимоги, що стосуються суми штрафу за прострочений платіж.

Комісія класифікуються на щомісячні і одноразові. Також вони можуть бути плаваючими або ж фіксованими. Їх наявність може помітно збільшити вартість позики. Якщо ви вирішили оформити кредитний позику, орієнтуйтеся на ефективну відсоткову ставку, а не на відсотки, заявлені в рекламі, адже саме вона відображає реальні цифри переплати.

Ми надаємо онлайн позика, кредит, гроші для повнолітньої категорії населення з різних міст України, таких як - Світловодськ, Черкаси, Жовті Води, Ужгород, Вознесенськ, Боярка, Коростень, Біла Церква, Шепетівка, Інгулець, Бердянськ, Лозова, Ірпінь, Бориспіль, Білгород-Дністровський, Вінниця, Сміла, Родзинки, Мукачево, Енергодар, Глухів, Лубни, Рівне, Червоноград, Луцьк, Мелітополь, Полтава, Львів, Первомайський, Олександрія, Ніжин, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Дубно, Київ, Славута, Бровари, Переяслав-Хмельницький, Тернопіль, Нетішин, Нікополь, Миргород, Миколаїв, Чернігів, Марганець, Старокостянтинів, Нововолинськ, Івано-Франківськ, Стрий, Коломия, Дніпро (Дніпропетровськ), Бердичів, Первомайськ, Каховка, Калуш, Трускавець, Балаклія, Новоград-Волинський, Стрий, Хмельницький, Южноукраїнськ, Чернівці, Чорноморськ, Жмеринка, Володимир-Волинський, Одеса, Обухів, Суми, Кременчук, Синельникове, Новомосковськ, Чугуїв, Куп'янськ, Токмак, Ізмаїл, Васильків, Кривий Ріг, Охтирка, Умань, Житомир, Запоріжжя, Самбір, Орджонікідзе, Комсомольськ, Павлоград, Могилів-Подільський, Кропивницького (Кіровоград), Дрогобич, Конотоп, Прилуки, Шостка, Кам'янець-Подільський, Херсон, Рівне, Ковель, Харків, Котовськ, Борислав, Нова Каховка, Вишневе, Ромни, та ін.

Отримати гроші