У сфері банківського кредитування більше немає місця для застав

У сфері банківського кредитування більше немає місця для застав

     Чиновник Максим Нефьодов пояснив, що в існуючих умовах українські банки часто відмовляються від видачі кредитів підприємцям, навіть при наявності достатнього грошового ресурсу. В даний час кредитування є одним з основних питань розвитку бізнесу. За словами заступника міністра М. Нефьодова, зрозуміло, що причиною такої проблеми є існуюча практика судів України розтягувати цивільні позови про стягнення застав на 2-3 роки, що призводить до закінчення термінів дії таких справ.

     "Довірча власність чимось може бути схожою на лізинг. У деяких випадках право на володіння тим чи іншим проектом може бути збережено за позикодавцем. У юридичному плані об'єкт знаходиться у власності банку, поки позичальник не сплатить заборгованість", – зазначив заступник міністра ЕРТ України М. Нефьодов.

     Даний інструмент знизить ризики кредиторів до необхідних мінімальних показників, однак боржникам доведеться нелегко.

     Настали фінансово скрутні моменти в житті, а давати майно в довірчу власність немає можливості? Якщо справа за малим (потрібна невелика кредитна сума), ми Вам допоможемо. Заповнюйте анкету на отримання кредитних коштів на сайті компанії «КЛТ КРЕДИТ». Одержіть фінансову свободу вже через 15 хвилин!

За матеріалами obozrevatel.com

Отримати гроші