Уряд України буде контролювати витрати громадян

Уряд України буде контролювати витрати громадян

Про те, що Кабмін збирається ввести загальне декларування, повідомляється в меморандумі з Міжнародним валютним фондом. 43% українських сімей отримують субсидії. Якщо уряд знизить кількість українців, які отримують допомогу, то декларації будуть відігравати значну роль в даному питанні. Експерти впевнені, що контроль доходів українців допоможе розібратися в ситуації, що склалася — можна буде виявити сім'ї, які отримують прибуток не зовсім чесно.

Голова центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов висловлює свою думку: "Людей, які мають дорогі авто, будинки за містом, можна частково позбавити права на субсидії". Дізнаватися про доходи народу будуть різними методами: допити знайомих, оцінка доходів і витрат громадян. Дізнавшись про нелегальні додаткові доходи, будуть прийняті конфіденційні заходи. Віктор Скаршевський, економічний фахівець, стверджує: «Дані критерії незрозумілі. Слід розуміти, що отримувати особисті дані особи можна тільки в разі, якщо ведеться розслідування. Без будь-яких підстав здійснювати подібні дії не дозволить закон України. Але хабарництво і зловживання службовим становищем може бути наявним».

Інспекцію банківських рахунків проведуть через мережу Інтернет

Стежити за доходами і витратами українців буде ПриватБанк. Завдяки даному банку можна відстежувати покупки громадян, стан рахунку, телефон, прив'язаний до номера картки, що є важливою інформацією для уряду. Фахівці вважають, що тотальний контроль доходів і витрат громадян зачепить в першу чергу простий народ, робочих, підприємців. Найбільш «ласими» для держави стануть компанії, які щороку приховують від податкової інспекції близько $ 60 млрд. А організації, що вивозять в офшорні країни по $ 10-15 млрд, уряду чомусь нецікаві, про що зазначили експерти.

Щоб добратися до найбагатших компаній, держава готова найняти нових фахівців в центральний орган виконавчої влади. Посадові особи, які очікують надприбутку до державного бюджету, нічого не отримають, вважають експерти. А все через те, що новостворені органи по боротьбі з корупцією не викладаються на повну силу.

               Заступник голови ВГО "Правозахисна організація «Спільна мета»" Святослав Дубина сказав: "Щоб теорію застосувати на практиці, необхідно створити сприятливе середовище, коли українцям буде вигідно платити податок і повертати свої кошти із-за кордону. В Україні створені всі умови для ведення тіньової економіки, активно здійснюються рейдерські захоплення, права власності не захищені. Про легалізацію доходів не може бути й мови ".

Коли отримаємо результат?

Проект закону ще не до кінця дороблений, можуть бути внесені істотні корективи, будь-які зміни, доповнення або пропозиції. Фахівці припускають, що протягом 2017 року виконавчі органи підготують і здадуть законопроект до парламенту. А контроль доходів і витрат буде проведений не раніше 2019 року.

Підводячи підсумки, Андрій Золотарьов сказав: «Уряд навряд чи зможе прийняти законопроект про декларування доходів і витрат раніше 1 січня 2019 року. Якщо навіть вийде це зробити, парламент розгляне проект не раніше лютого 2018 року. Ідея контролю доходів і витрат поки що залишається під питанням».

Якщо Ваші витрати перевищують доходи, скористайтеся нашою пропозицією. «КЛТ КРЕДИТ» задовільнить Ваше прохання про надання кредитних коштів вже сьогодні. Звертайтесь!

Отримати гроші