Вартість "комуналки" – в руках місцевої влади

Вартість "комуналки" – в руках місцевої влади

     Реформа децентралізації триває – прес-служба НКРЕКУ заявила про передачу ціноутворення на послуги опалення та водопостачання в руки місцевої влади. Це рішення знайшло підтримку Президента України, який сподівається на прискорений розгляд і впровадження цієї похвальної з його боку ініціативи.

     Очікується, що під контроль організацій місцевого самоврядування перейде майже 74% підприємств, що забезпечують теплопостачання, а також 67% водоканалів. Затвердження запропонованих тарифів перейде від НКРЕКУ до мерів міст, що, можливо, призведе до зниження вартості цих кому. послуг.

     Компетенція місцевої влади дозволить їй отримувати ліцензію на вироблення теплової енергії в обсязі, що не перевищує 170 тис. Гкал, а обсяг транспортування обмежений 145 тис. Гкал. Крім того, Верховна Рада прийняла закон, що дозволяє встановлювати вартість на застосування альтернативної енергії на місцях.

     Ваші бажання неможливо виконати через фінансові труднощі? Немає нічого простішого, ніж звернутися за допомогою в нашу компанію! "КЛТ КРЕДИТ" не відмовить навіть тим, хто має прострочення по іншим кредитним зобов'язанням – наші послуги доступні кожному! Онлайн-кредитування дозволить Вам миттєво вирішити будь-які фінансові труднощі.

За матеріалами segodnya.ua

Отримати гроші