0,8% для нових клієнтів
Мені необхідно
500 грн
10000 грн
На термін
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення:

Кредити в режимі: цілодобовий кредит 365 днів у році

     На сьогоднішній день про існування мікрокредитів знають практично всі люди. Цей вид послуг надають десятки найбільших організацій, до яких належить і «КЛТ КРЕДИТ» зі своїм сервісом «Онлайн кредити 365 днів у році, 24 години на добу і 7 днів на тиждень». Причому спектр послуг давно поширився за межі великих міст, і сьогодні одержати терміновий займ 365 можна навіть у маленькому селі. Єдиною умовою для клієнтів є наявність інтернету.

Що таке мікрокредитування?

     Суть мікрокредитування в інтернеті зводиться до надання невеликої суми коштів на нетривалий період часу. Основною перевагою такої позики є те, що гроші надходять на карту протягом декількох хвилин після подачі заявки.

     Якщо ви не прагнете займатися оформленням кредитної карти або споживчого кредиту, витрачати свій час на відвідування банку і одержати гроші дійсно швидко, то такий варіант вирішення фінансової проблеми являється оптимальним.

Вибір мікрофінансової організації

     Деякі кредитні компанії видають позики готівкою. Якщо говорити об'єктивно, то перевага варто віддати онлайн-кредитуванню, оскільки, як ми вже відзначали, мова йде про швидкість і зручності одержання позики.

     Зверніть увагу на вимоги онлайн-сервіса. Деякі компанії висувають обов'язкові умови у вигляді надання довідки про доходи. Інші, наприклад, сервіс Online Credit365 днів у році, 7 днів на тиждень наголошує на тім, щоб у клієнта не повинне бути прострочень по кредитах. Тобто, при наявності затримок із платежами, шанси на одержання засобів у такій організації значно знижуються.

     Ще одним важливим критерієм є ставка за використання засобів. Деякі сервіси встановлюють великі штрафи за прострочення, а також сховані платежі, які входять у ставку по кредиту. Тому, будьте уважні при виборі підходящої компанії.

     На нашому сайті ви зможете оформити кредит без додаткових платежів – уся інформація про суму погашення заборгованості представлена безпосередньо на калькуляторі.

     Клієнт може отримати гроші, а також погасити онлайн кредити 365 днів у році, 24 години на добу і 7 днів на тиждень: особистий кабінет дозволяє повністю контролювати свої платежі. У якості альтернативи для внесення засобів по заборгованості можна скористатися банківським переведенням або терміналами Приватбанку. Співробітничайте тільки із професіоналами!