Мне необходимо
500 грн
10000 грн
На срок
7 днів
65 днів
Відсотки: 243 грн
До погашення: 1743 грн
Дата погашення: 06/02/2016

Відгуки

Нема фото Орест, 55 років

Були труднощі з грошима, тому звернувся за кредитом в компанію КЛТ КРЕДИТ. Мене здивувало, що не треба підписувати ніяких паперів і гроші перерахують на особисту банківську картку. Так і відбулося – гроші поступили на картку через 12 хвилин після погодження працівником заявки. Кредит я вже сплатив та якщо ще терміново знадобляться гроші, звернуся знову до цієї компанії.


Нема фото Дмитрий, Киев

Когда оформлял первый раз кредит, был отказ по каким то там пречинам. Во второй раз выдали 1 тыс.грн отдал вовремя и сейчас оформляю уже на 5 тыс.грн. Спасибо за доверие, другие отказывали. Лично мне помогло, Peace


Нема фото Андрій, механік, м. Гожули

Виручили в самий момент) з першої получки гроші поверну, Дякую)))


Нема фото Василь, Тернопіль

Сайт у вас як і сервіс просто клас, хоч і заявка розглядалась довше ніж 7 хв, я остався довольним. Якщо будуть потрібні кошти в короткі сроки обов’язково звернусь повторно.


Нема фото Генадий

Оформил кредит на месяц. Дороговато, но выбора не было. Спасибо за оперативность. Надеюсь для постоянных клиентов будут скидки.


Нема фото Олег

Швидкість роботи менеджерів приємно здивувала. Ніякого стресу ... Як то кажуть - приходь, та бери, ось тільки йти нікуди не треба, прямо з дому все оформили, дякую.


Нема фото Віктор Алєксєєнко

Дуже хороший і потрібний сервіс. Дуже допомогло при покупці есспресс-машини. Кредит вже закрив і звернуся ще. Дякуємо


Нема фото Валентина Кобзарь

Дуже оперативно отримала гроші на карту, що врятувало на той момент дуже сильно. Як раз не вистачало на ліки хворої матері! Велике спасибі!


Нема фото Ігорь Єфимович, преподаватель фізкультури

У травні у мене поламалася машина. Я без неї як без рук. Гроші ні у кого не вийшло позичити. Із заявкою розібрався швидко. Там все зрозуміло. Потім підтвердив її і протягом 15 хвилин я побачив необхідну суму на банківській картці. Чи не були потрібні поручителі і застава. Погасив вчасно заборгованість і кредит закрився. Сподобався сервіс і низька процентна ставка. Все швидко, чітко, оперативно.


Нема фото Сергій, художник

Оформив в інтернеті вперше мікропозики. І мені не довелося виходити з дому. Знадобилися тільки паспорт і карта. Порадувала ставка по позиці. Оплачував по невеликих частинах протягом місяця і вже успішно його закрив. Були відсутні приховані комісії. Коли знадобляться терміново гроші, звернуся в цю компанію.


Нема фото Ганна Борисовна

Я з сім'єю хотіла виїхати на море і оздоровитися. Нам трохи не вистачало грошей. Відкрили кредит онлайн. Ніколи ми не користувалися послугами фінансових установ, тому було страшнувато. Виявилося, все швидко, даремно ми переживали. Гроші на карту чоловіка прийшли через 30 хвилин, а не заявлених на інтернет-порталі 15. Думали, що процес зарахування буде швидше.


Нема фото Олександр, студент

Спочатку з підозрою поставився до КЛТ КРЕДИТ, але мені потрібні були гроші і дуже швидко. Увечері заповнив заявку-онлайн у них на сайті і чекав відповіді. Довго не приходило смс-повідомлення для підтвердження. Після позитивної відповіді баланс банківської карти поповнився протягом 1 години. Закрив кредит без проблем. Дякую так тримати!


Нема фото Єлена, студентка

Мені не вистачало 2000 гривень для оплати курсів. Зайшла на сайт і швидко з усім розібралася. З простою формою заявки впоралася швидко. Протягом 10 хвилин баланс моєї картки збільшився рівно на необхідну мені суму. Сподобалася оперативна робота сервісу. Я оформляла кредит ввечері, коли банки вже закрилися. Дивіться мені, щоб наступного разу так само оперативно обслуговували.


Нема фото Дмитро

Ставка дійсно така, яку розрахував онлайн-калькулятор. Брав online-кредит без застави, поручителів і т.д. Закрив кредит вчасно без прихованих нарахувань. Сподобалися прозорі умови. Все було зрозуміло. КЛТ КРЕДИТ дійсно виручив.


Нема фото Костя, программист

Оформити заявку вдалося за 5 хвилин. Сервіс працює дуже швидко.


Нема фото Кристина, домохозяйка

Мікрокредит без застави та документів - думала, що це нереально, що це міф, а виявилося зовсім навпаки. Оформила швидкий мікрокредит в КЛТ, що не потрібні були додаткові документи, через 10 хв. прийшла смс про зарахування грошей на мою карту. Зовсім не очікувала, але гроші отримала оперативно. Дякую вам за допомогу!


Нема фото Ольга

Заповнив анкету на сайті, кредит оформили швидко, а гроші перевели без затримок. Дякую.


Нема фото Петро

Прочитав інформацію на сайті та вирішив взяти позику саме в КЛТ КРЕДИТ. Нормальна адекватна відсоткова ставка, але відповіді чекав більше півгодини, хоча на сайті написано, що вона надходить протягом 15 хвилин. Все ж таки кредит мені видали.